|
|
Екскурсії

Екскурсії по місту Дніпро

«Фелічіта» кличе Вас відвідати захоплюючі екскурсії по річці, під час яких Ви зможете побачити одні з найбільш цікавих і гарних місць міста Дніпро. До Ваших послуг професійний екскурсовод, який розповість про визначні пам’ятки і історії міста.

Уздовж правого берега міста Дніпро розташувалася набережна, яка є найдовшою в Європі. Протяжність набережної складає більше 23 кілометрів.

Місто Дніпро складається з двох частин, кожна з яких знаходиться на протилежних берегах річки. Для того щоб забезпечити комунікації, через Дніпро проходить 5 мостів. Їх ви також зможете побачити під час вашої водної прогулянки.

Найкрасивіший з мостів – Мерефо-Херсонський залізничний, він побудований у формі дуги. Це найперший міст, що має подібну конструкцію. Він є однією з найбільш унікальних пам’яток міста Дніпро.

Найстаріший міст в місті – Амурський. Він був побудований в далекому 1884 році. До його виникнення річка Дніпро була перепоною на шляху з Батурина до Перекопу.

Кайдацький міст – це найдовший міст в місті. Він простягнувся на 1732 метрів. Міст забезпечує 3-рядний рух автотранспорту в обидва боки, а по його центру ходить трамвай.

Пізніше за все були побудовані Південний і Центральний (Новий) мости. Південний міст являє собою частину східної дуги об’їзної дороги. Його відкрили в грудні 2000 року. Центральний же автомобільний міст з’єднує лівий берег з центром міста. Біля Центрального мосту ви побачите вежі МІСТ – Сіті центру – великого комплексу, який включає в себе торгово-розважальний центр, житлові апартаменти і офіси. МІСТ – Сіті центр займає цілий квартал і має цікаве архітектурне оформлення.

Саме легендарне місце, яке ви зможете побачити під час захоплюючої подорожі по річці – це Монастирський острів. Він отримав свою назву від візантійського монастиря, нібито закладеного тут в 9 столітті. Перші згадки про острів зустрічаються ще в 1880 році, у праці єпископа Феодосія. Монастирський острів був самим північним пунктом місії Андрія Первозваного. В наші дні острів є чудовим місцем для відпочинку – тут є кілька пляжів і парк розваг. Ви зможете відвідати величезний акваріум, розташований в окремій будівлі і зоопарк. У північній частині знаходиться православний храм Святого Миколая. Монастирський острів з’єднаний з містом за допомогою канатної дороги і пішохідного моста. На протилежному боці річки (на береговій частині міста Дніпро) ви побачите парк Шевченка – одне з найпопулярніших місць відпочинку місцевих жителів і гостей міста. До 1925 року парк носив назву Потьомкінський сад, так як раніше тут була розташована резиденція князя Григорія Потьомкіна. У парковому комплексі зберігся Потьомкінський палац (в наш час – Палац студентів ДНУ).

Але повернемося до островів. Монастирський – не єдиний острів, який ви зустрінете в ході прогулянки. Неподалік від Амурського мосту розташувався Зелений. Своєю назвою він зобов’язаний мальовничим краєвидам. Острів не з’єднаний з містом мостами, тому дістатися на нього можна тільки вплав. Зелений острів – це ідеальне місце для тих, хто любить відокремлений відпочинок на лоні природи.

Шевський острів знаходиться неподалік від Монастирського. Дістатися до нього можна тільки по воді, як і до Зеленого. У радянські часи острів був дуже популярний у відпочиваючих, і туди регулярно ходив річковий трамвай. У наш час острів приваблює любителів кемпінгу, риболовлі та вітрильного спорту.

Неподалік від Шевського острову знаходиться воднолижний стадіон і яхт-клуб.

Ну і, мабуть, найкрасивіші і незвичайні пам’ятки, які ви зможете побачити під час свого річкового вояжу – це фонтани «Білий лебідь» і «Сфера», розташовані на набережній Леніна.

«Білий лебідь» – це унікальна плаваюча Світломузична конструкція, яка обертається і навіть «махає крилами». Фонтан виглядає дійсно вражаюче, особливо ввечері! Висота його струменів досягає 50 метрів, а за рахунок лазерного розпилення води і зміни колірних режимів створюються фігури і абстрактні композиції надзвичайної краси.

Недалеко від Нового моста ви побачите Фонтан «Сфера». Він сконструйований у формі кулі. Увечері фонтан світиться м’яким жовтим світлом, завдяки чому його контури нагадують величезний кульбаба.

Все це ви зможете спостерігати в комфортній обстановці, насолоджуючись найкращим сервісом, вишуканою кухнею нашого ресторану і гармонічною атмосферою, яка панує на борту теплохода «Фелічіта». Екскурсія по Місту Дніпро на теплоході – кращий спосіб познайомитися з містом і приємно провести час з друзями і близькими.