Ласкаво просимо!

Місто Дніпро дуже гостинне для всіх гурманів – жителі і гості міста, які люблять смачно поїсти, знайдуть безліч гідних закладів, які їх порадують вишуканістю і різноманітністю страв. Гурмани з досвідом, без сумніву, зможуть порекомендувати вам кращі ресторани Дніпра, серед яких ви зможете вибрати меню на будь-який смак, незалежно від того, що вам більше подобається – українська, італійська або японська кухня.

На набережній Дніпра розташовується чимало ресторанів різного формату – Дніпро славиться великою кількістю затишних місць у води. Інтернет надасть вам адреси, описи, відгуки, інформацію про ціни і допоможе знайти саме те, що вам припаде до смаку. І якщо вас зацікавили ресторани Дніпра на набережній, відвідайте щось ще більш цікаве і оригінальне, таке як діджитал арт в мистецтві.

«Фелічіта» – це не просто теплохід, це ще і вишуканий ресторан. Якщо ви хочете надати своєму вечора особливий колорит, приходьте до нас. Тут Вас чекають комфортабельні салони, і відкрита палуба, з якої відкриваються чудові види. На теплоході Вас зустрінуть ввічливі офіціанти, а вправні кухарі приготують Вам Ваші улюблені страви. Меню порадує Вас різноманітністю і оригінальністю. Всі страви готуються безпосередньо на борту, що гарантує їх свіжість і високу якість.

image_2


image_2
image_2
image_1

image_2
image_2

Публікацій немає